ПЕРЕМОГА НАУКОВЦІВ-ОПТИКІВ

З 16 по 22 червня 2019 року відбувся робочий візит директора інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук професора Ангельського О. В., завідувача кафедри оптики і видавничо-поліграфічної справи професора Ушенка О. Г. та професора кафедри оптики та видавничо-поліграфічної справи Зенкової К.Ю.  до м.  Тайджоу,  Китай.  Візит відбувся в рамках всесвітнього конкурсу "Пошуку тисячі талантів",  який у 2018 році виграв професор Ангельський  О. В., з внесенням його імені у перелік видатних науковців світу. За результатами конкурсу було підписано Меморандум про співпрацю між Науково- дослідним інститутом м. Тайджоу Джейджанского університету, Китай,  який входить у Топ 50 університетів світу та Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича. Таким чином, доробок науковців оптиків нашого університету визнаний у світі.

Під час підписання Меморандуму про організацію Українсько-Китайського Оптичного центру

Процедура підписання Меморандума

Всесвітній конкурс «Пошук тисячі талантів світу». Ангельський О.В. серед переможців

Після спільного науково-технічного семінару на базі підприємства «Crystal Optech» провінція Джейджанг, світового лідера по виробництву сучасних оптичних елементів