Перемога в ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямком «Радіотехніка» студента кафедри радіотехніки та інформаційної безпеки

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1079 від 13.10.2015р. «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2015/2016 навчальному році» у Харківському національного університету радіоелектроніки проводився ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямком «Радіотехніка». Для участі у конкурсі надійшло 41 наукових роботи студентів з 18 вищих навчальних закладів 9 міст України.

20 квітня відбулася підсумкова науково-практична конференція з радіотехніки, на яку були запрошені автори 24 наукової роботи з 10 ВНЗ Києва, Житомира, Запоріжжя, Кременчука, Одеси, Чернівців та Харкова.

Під час конференції працювало дві секції:

1. Проблеми сучасної радіотехніки.

2. Високі технології в радіоелектронних апаратах.

На підставі відкритого обговорення наукових робіт та наукових доповідей учасників науково-практичної конференції галузевою конкурсною комісією були визначені переможці. Серед нагороджуваних дипломами за призові місця був наш студент 521­м групи кафедри радіотехніки та інформаційної безпеки Шилов Андрій Вікторович, який отримав диплом за ІІІ-е місце.

Вітаємо!!!