Петиція щодо покращення пішохідної доступності по вул. Рівненській м. Чернівці

Мешканці міста висловлюють прохання до місцевої влади зробити безпечними умови пересування пішоходів по вулиці Рівенській. По вулиці Рівненській на відрізку протяжністю 500 метрів від вул. Сторожинецької до новобудови на вул.Рівненській "Перспектива" відсутній тротуар (пішохідна доріжка). Люди, які там мешкають, а також ті які добираються до роботи, на навчання до корпусу ЧНУ чи до пологового будинку позбавлені безпечного пересування по цій вулиці. По ній рухається велика кількість автомобілів, в тому числі вантажівок, у зв'язку із здійсненням забудови. Фактично людям доводиться пересуватися по проїзній частині поміж автомобілів, що є небезпечним. Враховуючи вищезазначене, з метою забезпечення безпечності мешканців міста та запобігання нещасних випадків є потреба влаштування тротуару для пішоходів на вказаному відрізку. Для розляду питання Чернівецькою міською радою даної петиції необхідно набрати 250 голосів. Проголосувати можна за наступним посиланням: