Показовий товариський матч з волейболу між командами «Тесла»(студенти) та буковинською командою ветеранів волейболу

3 квітня 2017 року о 17:00 в спортзалі факультету Фізичної культури та здоров’я людини, відбувся показовий товариський матч з волейболу між командами «Тесла»(студенти) та буковинською командою ветеранів волейболу.

Після двох напружених ігор перемогу виборола команда ветеранів, після чого поділилась зі студентами своїми досягненнями у даному виді спорту.

Також слід відмітити, що на цьому матчі були присутні представники адміністрації Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук (Ангельський О. В., Зенкова К. Ю., Струк Я. М.), які активно підтримували  студенське самоврядування (Парламентську групу ІФТКН) та всебічно сприяли проведенню даного заходу.

Команда ветеранів брала участь у товариській зустрічі з переможцями студентської першості з волейболу  ІФТКН в складі:

1. РАЦА ПЕТРО ГРИГОРОВИЧ  (1939р.н.)

Почесний ветеран волейболу України, перший майстер спорту СРСР з волейболу Буковини, неодноразовий переможець  і призер чемпіонатів Радянського Союзу у складі збірної України спортсменів сільської молоді, Міжнародних турнірів, Всеукраїнських Ігор та Кубку України серед ветеранів волейболу, переможець VIII-их Всесвітніх Ігор ветеранів-- майстрів  (Турін, Італія, 2013р.), суддя національної категорії, начальник волейбольної команди Супер-ліги України «Будівельник-Буковина» 2009-2011р.р., багаторічний старший викладач факультету фізичного виховання Чернівецького національного університету.

2. КАЗЮК  МИХАЙЛО ТОДОРОВИЧ (1940р.н.)

Неодноразовий переможець та призер  Кубку України, Всеукраїнських Ігор ветеранів волейболу і Міжнародних турнірів, бронзовий призер Кубку сезону 2014р. (м.Київ), активний учасник і організатор ветеранського спорту на Буковині, особливо  у Сторожинецькому  районі.

3. Підкамінь  Леонід Йосипович (1942р.н.)

Почесний ветеран волейболу України, неодноразовий переможець  і призер Всеукраїнських Ігор та Кубку України серед ветеранів спорту, бронзовий призер чемпіонату Світу 2012р (Тампере, Фінляндія), переможець VIII-их Всесвітніх Ігор ветеранів-- майстрів  (Турін,  Італія, 2013р.), доцент, старший науковий співробітник ІФТКН  ЧНУ.

4. Синицький Серафим Михайлович (1942р.н.),

Почесний ветеран волейболу України, КМС, переможець IV-их  Всесвітьніх Ігор ветеранів-майстрів у класичному волейболі і парк-волейболі (Портланд, США 1998р.), переможець першості Світу серед ветеранів (Тампере, Фінляндія 2000р.), срібний призер V-их Всесвітьніх Ігор ветеранів-майстрів (Мельбурн, Австралія 2002р.), бронзовий призер VI-их Всесвітніх Ігор ветеранів—майстрів (Едмонтон, Канада 2005р.),   переможець VIII-их Всесвітніх Ігор ветеранів-- майстрів  (Турін, Італія, 2013р.), срібний призер II-их Європейських Ігор серед ветеранів (Ніцца, Франція, 2015р.), у період 2009-2011 р.р. спочатку головний тренер, а далі другий тренер команди Вищої і Суперліги  України «Будівельник –Буковина», на сьогодні працює  тренером ДЮСШ, виховав чемпіона України серед школярів.

5. Ілащук Володимир Михайлович (1944р.н.)

Почесний ветеран волейболу України, неодноразовий переможець  і призер Всеукраїнських Ігор та Кубку України серед ветеранів спорту, призер різноманітних Міжнародних турнірів ветеранів волейболу, бронзовий призер  Кубку сезону 2014 року (м.Київ), багаторічний заступник мера м.Чернівці, активно  підтримує ветеранський волейбол  Буковини

6.  Радевич Ярема Іванович (1949р.н.)

Постійний гравець волейбольної команди ветеранів  Чернівецького національного університету,  незмінний голова Оргкомітету з проведення турнірів по волейболу памяті професора ЧНУ Грушки Г.Г., організатор участі команди ветеранів ЧНУ у різноманітних міських і  обласних спортивних заходах, включаючи  Міжнародний  турнір імені Георгія Мондзолевського, на якому виступали  ветерани, які у молоді роки були Олімпійськими чемпіонами, чемпіонами  Світу і Європи. Доцент кафедри електроніки і енергетики  ІФТКН ЧНУ.

7.  Сливка Василь Петрович (1951р.н.)

Активний учасник ветеранського волейболу Буковини, призер Кубку ветеранів волейболу України, Міжнародних турнірів та турнірів   Кубку президента України , лікар вищої категорії відділу грудної хірургії Обласної клінічної лікарні м.Чернівці,   лікар-консультант  команд старших ветеранів волейболу Буковини.

8. Бізер  Рудольф  Степанович  (1951р.н.)

Активний учасник ветеранського волейболу Буковини,  особливо у Сторожинецькому районі, призер Кубку ветеранів волейболу України, Міжнародних турнірів та турнірів   Кубку президента України , бронзовий призер  Кубку сезону 2014 року (м.Київ), полковник МВС, на сьогодні заступник директора ТОВ  «з-д  Пром.маш»  м Чернівці.

9. Булат Віталій Петрович (1954 р.н.)

Призер Кубку ветеранів волейболу України, Міжнародних турнірів та турнірів   Кубку президента України, неодноразово відзначався, як кращий гравець нападу серед команд своєї вікової номінації, голова Чернівецького Осередку Асоціації Ветеранів Волейболу України, випускник фізичного факультету ЧНУ, кандидат фіз..мат. наук.

Склад студентської командит «Тесла»:

Гопаца Дмитро (422 група)

Кульчицький Микола (422 група)

Смоленський Ростислав (322 група)

Іванчук Назар (322 група)

Коняга Сергій (322 група)

Матейчук Микола (216 група)

Пронюк Олександр (215 група)

Шевчук Іван (412 група)