Посвята першокурсників ІФТКН

29 жовтня 2015 року  у святковій залі палацу «Академічний» відбулися урочистості, присвячені посвяті першокурсників в студенти інституту фізико- технічних та комп’ютерних наук Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. В цей святковий день щирі та теплі вітання подарували першокурсникам, батькам та гостям свята директор інституту, академік академії наук вищої школи України, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат премії імені Галілео Галілея, доктор фізико-математичних наук, професор Ангельський Олег В'ячеславович, завідувач кафедри оптики і видавничо-поліграфічної справи, професор Ушенко О.Г., заступник директора інституту з міжнародних зв’язків, координатор з навчально-виховної роботи, доцент Зенкова К.Ю.,  завідувачі кожного з чотирьох відділів інституту.

Підготовка до цієї довгоочікуваної події була кропіткою: старшокурсники довго думали над тим, як зробити цей день для першокурсників незабутнім, веселим та цікавим. Напередодні були довгі вечори роздумів над розважальною програмою: безліч ідей, пропозицій та думок – старшокурсники старались як могли… І їхні старання були не даремними. Враження, які отримали наші студенти варті мільйонів слів.

Сцена в цей день була наповнена переживаннями, нервами наших першокурсників, адже кожна група кожного відділу представила себе, своїх талантів, своїх найкращих артистів. І незважаючи на всі аксіоми, які склалися про науковців-технарів, студенти знищили їх в прах, показавши, що інженер-фізик -  це не тільки розум, але й гармонійне поєднання краси, таланту і інтелекту.

Приємним моментом в урочистій частині стали виступи двох чернівецьких рок гуртів: «Монополії» та «DaignozZ» які своєю музикою надихнули наших першокурсників на нові звершення.

Це була подія, яку наші першокурсники запам’ятають назавжди, після якої залишиться безліч вражень, після якої всі здружились навіки!

Більше фото тут