Посвята першокурсників ІФТКН 2017

Посвята — це незабутня подія, яка мала місце в житті кожного із нас. Адже, згідно з головним студентським правилом — ви не можете називати себе студентом, якщо не пройшли етап посвяти. Головна мета заходу — познайомити студентів різних груп між собою та кураторами, залучити студентів до активного і водночас цікавого відпочинку та до здорового способу життя. Посвята відбувається щороку, проте старшокурсники завжди  вигадують щось нове, щоб захід був максимально захоплюючим.

11 жовтня 2017 року відбувся перший етап посвяти для наших першокурсників — розважальний квест. Для початку 70 студентів з 7 різних груп рандомно розділили на 4 команди та закріпили за кожною командою викладача-куратора. Щоб виконати завдання квесту, учасникам довелось відвідати контрольні точки, розташовані в різних частинах міста. Останньою точкою був парк Шиллера, де всі команди разом зібралися, пограли в цікаві ігри, відпочили та набралися сил. Після цього всі дружньо вирушили в Мармурову залу ЧНУ. Там їх чекало продовження змагань між командами у вигляді конкурсів, знайомство з дирекцією інституту, багато призів і подарунків. Жартівливі конкурси, придумані студентами для студентів, тішили як учасників, так і глядачів. Останні, до речі, мали змогу взяти участь у пізнавальній вікторині, за кожну правильну відповідь якої нагороджувались солодощами. Наприкінці першого етапу було оголошено результати конкурсів. Директор інституту Ангельський О. В. нагородив всі команди почесними грамотами та солодкими призами.

Наступний етап посвяти відбувся 25 жовтня. В Мармуровій залі зібралися всі першокурсники ІФТКН, багато студентів старших курсів та викладачів. Керівництво інституту зверталося до студентів з найкращими побажаннями та дали першокурсникам надзвичайно цінні та корисні поради. Студентам першого курсу була надана можливість продемонструвати свої творчі здібності і таланти на сцені. Обдаровані першокурсники потішили гостей своїми неперевершеними музичними, танцювальними та співочими номерами. Найактивніші гості свята брали участь в цікавих конкурсах. Найбільш захоплюючими видалися ті конкурси, де студенти разом із викладачами спільними зусиллями боролись за перемогу.

Перед кожним відділом попередньо було поставлене завдання відзняти невеликий відео-ролик, який би найкраще відобразив їх студентське життя. Кожен відділ гідно представив і досить цікаво змонтував відзнятий матеріал.

Під кінець дійства, щасливі студенти хором промовили клятву студента. Посвята запам'яталася надовго для кожного з першокурсників, для їх кураторів, для всіх глядачів та для організаторів. Вона залишила після себе багато радісних емоцій та незабутніх вражень! Хочеться додати, що коли протягом всієї посвяти бачиш стільки щасливих, усміхнених облич, тоді розумієш, життя студента – це щось значно більше за цикл лекцій, лабораторних, практичних занять і семінарів…