Посвята першокурсників в студенти інституту фізико - технічних та комп’ютерних наук 2016

7 листопада 2016 року  у святковій залі палацу «Академічний» відбулися урочистості, присвячені посвяті першокурсників в студенти інституту фізико - технічних та комп’ютерних наук Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. В цей святковий день щирі та теплі вітання подарували першокурсникам, батькам та гостям свята директор інституту, академік академії наук вищої школи України, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат премії імені Галілео Галілея, доктор фізико-математичних наук, професор Ангельський Олег В'ячеславович, завідувач кафедри оптики і видавничо-поліграфічної справи, професор Ушенко О.Г., заступник директора інституту з міжнародних зв’язків, координатор з навчально-виховної роботи, доцент Зенкова К.Ю. та завідувачі кожного з чотирьох відділів інституту.