Посвята першокурсників відділу інфокомунікацій та інженерії

Посвята - це незабутня подія, яка мала місце в житті кожного із нас. Адже, згідно з головним студентським правилом - ви не можете називати себе студентом, якщо не пройшли посвяту. Саме тому кожного року на початку семестру, студенти четвертого курсу влаштовують урочисте дійство, присвячене спеціально для першокурсників. Щороку старші студенти вигадують щось нове, щоб захід був максимально захоплюючим. Так, 26 жовтня "свіжоприбулим" інженерам довелося на один день перевтілитись в індіанців. Свій день новачки розпочали зі змагання. Щоб виконати завдання квесту, учасникам довелось відвідати контрольні точки, які були розміщені в різних частинах міста. Як тільки остання команда виконала всі завдання, студенти перейшли до основної частини дійства, яке відбулося в Палаці Текстильників.
   Захід розпочався із звернення керівництва відділу та інституту загалом до першокурсників. Після того, як студентам побажали наснаги і наукових звершень, розпочалися різноманітні конкурси. Щоб отримати заслужене звання "СТУДЕНТ", новобранцям довелося пройти через велику кількість випробувань. Крім дотепних змагань та вікторин, студентами четвертого курсу була підготовлена розважальна програма. На сцені виступали обдаровані студенти нашого відділу, які потішили першокурсників гарними співочими та танцювальними номерами. Наприкінці дійства було оголошено результати конкурсів. Переможці були нагороджені різними призами. Варто зазначити, що цьогорічні студенти четвертого курсу започаткували нову традицію - кожним з учасників посвяти було отримано значок з емблемою відділу та роком, коли відбулася посвята. На думку старших студентів - це повинно стати невід'ємною частиною заходу і надалі.
   Студентське братство відділення Інфокомунікацій та Інженерії з радістю прийняло до своїх рядів нових колег. Цей день повинен запам'ятатися надовго для кожного з першокурсників, адже це також є невід'ємною частиною навчального процесу!

Більше фото тут: Джерело №1