Представлення книги «Новий цифровий світ».

19-го листопада на базі інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук  директором видавництва «Літопис», Михайлом Комарницьким,   була представлена книга, голови ради директорів компанії Google Еріка Шмідта та керівника наукового центру Google Ideas Джареда Коена, «Новий цифровий світ».

Михайло Комарницький, як і автори книги, намагався відповісти на одне з найскладніших запитань щодо майбутнього: як технології змінять щоденне життя та безпеку, вплинуть на перебіг війн і дипломатичних баталій, визначать наслідки революцій і тероризму. Мова йшла як про технічні можливості сучасності, так і про те, який стан життя людей в новому цифровому світі, де кожен на зв'язку.

Цікава інформація:

Ерік Шмідт – голова ради директорів компанії Google, де він почав працювати 2001 року. З 2001 до 2011 року був головним виконавчим директором Google і керував стратегією компанії разом із засновниками Сергієм Бріном і Леррі Пейджем. Перш ніж приєднатися до компанії Google, Ерік Шмідт був головою ради директорів і головним виконавчим директором компанії Novell, головним директором з технологій у корпорації Sun Microsystems. До цього він входив до складу групи науковців у центрі досліджень компанії Xerox у місті Пало-Альто (PARC), а також обіймав посади в компаніях Bell Laboratories і Zilog. Він також очолює раду директорів фонду “Нова Америка” та з 2008 року є членом ради опікунів Інституту перспективних досліджень у Прінстоні (штат Нью-Джерсі).

Джаред Коен – засновник і директор наукового центру Google Ideas. Він є стипендіатом Родса, автором двох книжок – “Діти Джихаду” (Children of Jihad) та “Сто днів тиші” (One Hundred Days of Silence). 2013 року журнал Time назвав Джареда одним із сотні найвпливовіших людей у світі. Коен також є членом ради директорів корпорації SFX Entertainment і членом консультативної ради директорів Національного антитерористичного центру.