Представники ІФТКН відвідали Люблінську політехніку

Завідувач кафедри оптики та видавничо-поліграфічної справи, док. фіз-мат наук Олександр Ушенко та асистент кафедри професійної та технологічної освіти і загальної фізики, канд. фіз-мат. н. Ігор Панько з робочим візитом відвідали факультет основ техніки Люблінської політехніки. Під час зустрічі з деканом та адміністрацією факультету обговорили перспективи отримання студентами Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича подвійних дипломів; можливість проходження практик студентами та стажувань викладачами.  Як результат, вже в зимовому семестрі двоє наших студентів навчатимуться паралельно в Люблінській політехніці та Чернівецькому університеті.