Представники кафедри радіотехніки та інформаційної безпеки стали переможцями стипендійної програми обміну Erasmus Mundus:

-         к. ф.-м. н., доц. Кушнір Микола Ярославович – рівень Academic Staff – Технічний університет м. Валенсія, Іспанія (1 місяць)

-         к. т. н., асист. Іванюк Петро Васильович – рівень Post-Doctoral – Університет м. Гроннінген, Нідерланди (10 місяців)

-         асп. Вовчук Дмитро Анатолійович ‑ рівень Doctoral – Університет м. Аальто, Фінляндія (12 місяців)

-         асп. Русин Володимир Богданович ‑ рівень Doctoral – Ясський університет «А. І. Куза», Румунія (10 місяців)

-         студент 325 групи Усевич Ігор Олександрович – рівень Undergraduate ‑ Університет м. Аальто, Фінляндія (6 місяців)