PRETTL AUTOMOTIVE ЗАВІТАЛИ ДО ІФТКН

17 вересня о 13:00 в 9 корпусі факультету ІФТКН, відбулася презентація з питань працевлаштування від компанії "Аутомотів Електрік Україна", яка є одним із представництв компанії PRETTL automotive на ринку праці України. Кабелі компанії користуються незмінним попитом, саме тому, вони є надійним партнером для виробників автомобілів.

Презентацію відкрив завідувач відділу «Електроніки, електротехніки, напівпровідникового та наноматеріалознавства» - Мар'янчук Павло Дмитрович, із невеликою промовою про дуальну освіту та про її провадження в Україні.

Далі слово було надане генеральному директору компанії - Олександру Враголічу, який ознайомив студентів із короткою історією та роботою виробництва через цікаві відео-презентації, на додачу показавши наочні приклади готової продукції. Представники організації були приємно вражені активною віддачою та неприхованою зацікавленістю до проведеного заходу зі сторони студентів.

Також були присутні випускники нашого інституту, які знайшли своє професійне місце на даному підприємстві, а також поділилися своїм досвідом поєднання роботи та навчання. Розказали свої перші враження від серйозної роботи за фахом, а також про кар’єрний зріст й можливості самореалізації. А після завершення зустрічі із залюбки відповідали на запитання аудиторії.

Статтю підготувала, студентка 341 групи Хмелєвська Анастасія