Презентація першого тому серії нових книг у галузі оптики і фотоніки «Досягнення в оптиці. Огляди» ('Advances in Optics: Reviews', Vol.1, Book Series)

Найблищим часом відбудеться презентація першого тому серії нових книжок у галузі оптики і фотоніки під загальною назвою «Досягнення в оптиці. Огляди» ('AdvancesinOptics: Reviews', Vol.1, BookSeries).

До складу авторів, які готували том видання був запрошений доктор фізико-математичних наук, професор Ангельський О. В. з колегами, які написали XIII главу

Бурхливий розвиток лазерних технологій неможливий без фундаментальних наукових досліджень та росту ефективності промислових впроваджень наукових доробок. Стає нагальною необхідністю постійний пошук нових методів досліджень та створення нових матеріалів. Досягнення цих цілей неможливе без створення нових і вдосконалення існуючих наукових лабораторій, без росту потужностей відповідних високотехнологічних підприємств. Тільки таким чином можна забезпечити всезростаючі потреби ринку товарів та послуг.

Саме  це представлено у книзі «Досягення в оптиці: Огляди».

Презентація книги відбудеться у Барселоні, в Іспаніі, з 9 по 11 травня, під час наукової конференції з оптики, фотоніки та лазерів (Optics, PhotonicsandLasers (OPAL' 2018)).

Книга доступна в pdf форматі (20.5 Mb) за посиланням: «Досягення в оптиці: Огляди»