Професору Ангельському О.В. присвоєно звання «EOS Fellow»

На щорічній генеральній асамблеї Європейського Оптичного Товариства  (European Optical Society – EOS), яка відбулася 16 липня 2014 року в Берліні (Німеччина), професору Ангельському О.В. присвоєно звання «EOS Fellow». Звання «EOS Fellow» є аналогом звання академіка в Україні та підкреслює видатні наукові досягнення у галузі оптики. Присвоюється науковцям, які  зробили значний внесок в галузі оптики та фотоніки, що відображені у наукових працях, монографіях, презентаціях на конференціях; за сприяння навчанню та керівництву оптичними дослідженнями; за організацію міжнародних наукових конференцій тощо. Таким чином, професор Ангельський О.В. став першим дійсним членом «EOS Fellow» з України.