Профорієнтаційна робота з молоддю Хотинщини

Хотинський район є одним із центрів виробництва та реалізації продуктів садівничої та городньої галузей. Сучасні садові господарства потребують створення новітніх лабораторій, дослідницьких центрів, де можуть бути задіяні агрохіміки, біохіміки, біотехнологи.

Тенденції розвитку різного роду переробних підприємств, встановлення сучасних технологічних ліній потребують кваліфікованих фахівців інженерних, технічних спеціальностей.

Даного роду спеціальності є широко представлені в найбільших структурних одиницях ЧНУ ім. Ю. Федьковича: Інституті фізико-технічних та комп’ютерних наук, та Інституті біології, хімії та біоресурсів.  Профорієнтаційна робота з молоддю Хотинщини, в майбутньому обов’язково матиме позитивні результати. Вдячний своїм колегам за співпрацю, Сергію Борисовичу Ярмоленку, Василю Івановичу Кривецькому.