Програмування – писемність XXI століття

День у день науково-технічний прогрес крокує семимильними кроками та все більш оцифровує людську діяльність. Прогрес породжує горстки нових професій, про які раніше люди навіть не мріяли! Це і дизайнер віртуальних світів, і трейдер альтернативних валют, і ІТ-генетик, і проектувальник роботів та чимала когорта інших професій, які перед нами відкриває найближче майбутнє.

Як гадаєте: що об’єднуватиме усіх цих людей, які займатимуться подібними речами? Правильно, комп’ютерна та цифрова грамотність, адже усі вищезазначені професії так чи інакше сильно пов’язані з обчислювальною технікою. Ключову роль також зіграють базові та чимало в чому продвинуті навички та знання з програмування. Саме тому вкрай важливо зробити правильний вибір щодо свого професійного поклику, спрямування вже сьогодні! І ми вам в цьому допоможемо.

Кафедра програмного забезпечення комп’ютерних систем запрошує абітурієнтів до вступу на спеціальності 121 – "Інженерія програмного забезпечення", "Менеджмент програмного забезпечення та англійська мова", а також в магістратуру на відповідні спеціальності.
⦁ Ми забезпечуємо потужні можливості для освоєння: сучасних мов та технологій програмування (C++, Java, Python, JS та інші); основних процесів з циклу побудови програмних додатків без яких неможливо уявити створення передових продуктів та сервісів!
⦁ Ми поступово впроваджуємо засоби для дистанційного та змішаного навчання, такі як  Moodle та  Google Classroom.
⦁ Нашими силами розвивається кафедральний канал на  Youtube, де вашій увазі вже зараз представлено курс по криптографії від одного з ключових науковців в галузі захисту інформації в Україні –  проф. С.Е. Остапова. З часом, разом з вами, ми будемо доповнювати канал й іншими цікавинками!
⦁ Детальніше про ці та інші переваги читайте в оригінальній статті: https://sites.google.com/chnu.edu.ua/pzks/абітурієнтам.

Наші випускники мають широкі можливості по працевлаштуванню. У сферу їх компетенцій входить:
⦁ проектування інформаційних систем;
⦁ розробка системного ПЗ;
⦁ розробка Web-додатків (front-, back-end developer);
⦁ розробка mobile-додатків (Android, iOS-engineer);
⦁ розробка систем штучного інтелекту, машинного навчання (AI-, ML-engineer)
⦁ проектування та адміністрування баз даних (DBA);
⦁ аналіз та управління сучасними бізнес-системами (BA);
⦁ захист інформації;
⦁ управління командою/компанією (Team lead, IT-director);
⦁ управління проектами (PM);
⦁ управління якістю програмного забезпечення (QA & QC).

Не забуваємо ми і про дозвілля. Допомагають в цьому нашим студентам чимала когорта різноманітних заходів, як то:
⦁ посвята у студенти та програмісти :P;
⦁ День інституту фіз.-тех. наук;
⦁ різноманітні тематичні свята, заходи, конференції;
⦁ особливу роль грає щорічна ярмарка вакансій, на котрій студенти та компанії ближче знайомляться одне з одним.

Вступ на навчання на здобуття ступеня бакалавра з Інженерії програмного забезпечення на основі повної загальної середньої освіти здійснюється за результатами зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з наступних предметів:
⦁ Українська мова та література (коефіцієнт 0,25);
⦁ Математика (коефіцієнт 0,4);
⦁ Фізика або Іноземна мова (коефіцієнт 0,25).

Терміни прийому документів від вступників:
⦁ на здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти при вступі лише за сертифікатами ЗНО — з 12 липня до 18 години 26 липня 2018 року;
⦁ на здобуття ступеня бакалавра на основі ОКР молодшого спеціаліста — з 12 липня до 18 години 24 липня 2018 року.
⦁ на здобуття ступеня магістра — з 2 липня до 18 години 26 липня 2018 року.

Якщо ви, як і ми, бажаєте невпинно просуватись в ногу з часом, досліджувати нові горизонти людської діяльності або навіть просто в повній мірі насолоджуватись дарами прогресу – подача документів на Інженерію програмного забезпечення з пріоритетом 1 – дійсно вдалий вибір!
Тому сміливо зробіть його і почніть втілювати свої мрії за допомогою крутих програм у реальність ;)
Про це та про ряд інших соковитих деталей ви можете дізнатись із оригінальної статті на сайті кафедри ПЗКС: https://sites.google.com/chnu.edu.ua/pzks/абітурієнтам