Проходження практики студентами кафедри проф. та технол. освіти і загальної фізики в Люблінській політехніці

Раді повідомити, що протягом 4-8 червня 2018 р. частина студентів 3 курсу 316 та 315 груп кафедри проф. та технол. освіти і загальної фізики проходили практику на Факультеті Основ Техніки Люблінської політехніки (м. Люблін, Польща). Керівник даної групи та організатор поїздки - викладач кафедри, асистент Панько І.І.

Зазначимо, впродовж даного періоду студенти мали можливість ознайомитись з обладнанням лабораторій факультету, отримали певний досвід роботи з ним. Викладачами факультету проведені короткі майстер-класи, продемонстровані деякі студентські проекти та була надана можливість нашим студентам спробувати себе в аналогічних завданнях. У вільний від роботи час, студенти відвідали історичні пам’ятки м. Люблін та мали ряд екскурсій.

Висловлюємо слова подяки керівництву Факультету Основ Техніки та, зокрема, п. Міхалу Харлаку за організацію зустрічі та теплий прийом.