Рада директорів Американського оптичного товариства «OSA» визнала професора Ігоря Івановича Мохуня як «OSA Senior Member».

Українські вчені, зокрема науковці Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича, навіть і не думають зупинятись  відзначатись на світовій науковій арені! Так, зовсім недавно Рада директорів Американського оптичного товариства «OSA» визнала професора Ігоря Івановича Мохуня як «OSA Senior Member».

Як відмічено, такого поважного звання заслуговують добре відомі члени «OSA», які мають значні професійні досягнення в області оптики і фотоніки. Перш ніж призначатись, кожен такий «OSASeniorMember» проходить всесторонню оцінку радою директорів «OSA».