Інститут фізико-технічних та комп'ютерних наук Чернівецького Національного Університету імені Юрія Федьковича

Списки студентів ВКТ, поселених у гуртожиток на 1 семестр 2017/2018 н.р.

СПИСОК

студентів відділу комп’ютерних технологій інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук Чернівецького національного університету,

поселених у гуртожиток № 5 на перший семестр 2017-2018 н.р.

 

Блок

Прізвище, ім’я, по батькові

Курс

Напр.

Група

Оплата

Соц. к.

 

 

 

315

Двійка

1. Бровчук Марк Романович

3

КНП

344

 

 

2. Городиський Максим-Орест Олегович

3

КНП

344

 

 

3. Лазаренко Юрій Іванович

3

КНП

344

 

 

Трійка

1. Семанів Євген Ігорович

3

КНП

344

 

 

2. Богославець Ігор Васильович

4

КНП

444

 

 

3. Уштан Петро Іванович

4

КНП

444

 

 

4. Залевський Олександр Сергійович

3

КНП

344

 

 

 

Блок

Прізвище, ім’я, по батькові

Курс

Напр.

Група

Оплата

Соц. к.

 

 

 

316

Двійка

1. Проданик Андрій Юрійович

5

КНП

544

Держ.

 

2. Гузюк Костянтин Іванович

1

КІ

142

Держ.

 

3. Терещук Владислав Олександрович

1

КІ

142

Держ.

 

Трійка

1. Косар Анатолій Дмитрович

4

КНП

444

 

 

2. Березний Ігор Васильович

2

КНА

241

Держ.

 

3. Бурле Павло Марчелович

2

КНА

241

Плат.

 

4. Лесюк Володимир Іванович

2

КНП

244

Плат.

 

 

Блок

Прізвище, ім’я, по батькові

Курс

Напр.

Група

Оплата

Соц. к.

 

 

 

317

Двійка

1. Янчак Андрій Валентинович

2

КІ

242

Держ.

 

2. Ярема Валентин Васильович

2

КІ

242

Держ.

 

3. Пономар Богдан Олександрович

1

КІ

142

Плат.

 

Трійка

1. Андрушків Павло Володимирович

1

ІПЗ

143

Плат.

 

2. Савкевич Володимир Романович

1

ІПЗ

143

Плат.

 

3. Маланчук Петро Іванович

1

ІПЗ

143

Плат.

 

4. Паладійчук Олег Сергійович

5

КІ

542а

Держ.

 

 

Блок

Прізвище, ім’я, по батькові

Курс

Напр.

Група

Оплата

Соц. к.

 

 

 

318

Двійка

1. Мерлюк Святослав Володимирович

4

КНА

441

Держ.

 

2. Гнитюк Віталій Олексійович

4

КНА

441

Плат.

 

3. Чанкветадзе Давид Ревазович

4

КНА

441

Держ.

 

Трійка

1. Зелінський Дмитро Русланович

4

КНА

441

Держ.

 

2. Могилін Денис Олександрович

4

КНА

441

Держ.

 

3. Пігаль Тарас Ігорович

4

КНА

441

Держ.

 

4. Фуштій Владислав Ігорович

 

 

 

 

 

 

Блок

Прізвище, ім’я, по батькові

Курс

Напр.

Група

Оплата

Соц. к.

 

 

 

319

Двійка

1. Бандура Іван Дмитрович

2

КІ

242

Держ.

 

2. Калинович Владислав Олегович

2

КІ

242

Держ.

 

3. Оренчак Віталій Вікторович

4

ІПЗ

443

Держ.

 

Трійка

1. Патралюк Іван Васильович

4

КІ

442б

Держ.

 

2. Нікорич Василь Вікторович

4

ІПЗ

443

Плат.

 

3. Кармалюк Павло Сергійович

2

КНП

244

Держ.

 

4. Іващук Владислав Віталійович

1

КНП

144

Плат.

 

 

 

Блок

Прізвище, ім’я, по батькові

Курс

Напр.

Група

Оплата

Соц. к.

 

 

 

401

Двійка

1. Зелінський Олег Віталійович

3

КІ

342б

Держ.

 

2. Бега Андрій Олегович

3

КІ

342а

Держ.

 

3. Жугаєвич Ростислав Романович

3

КІ

342с

Плат.

 

Трійка

1. Абдул Салім Рауфович

2

ІПЗ

243

Плат.

 

2. Базалюк Віталій Іванович

2

ІПЗ

243

Плат.

 

3. Огороднік Денис Васильович

2

ІПЗ

243

Плат.

 

4. Лазорик Степан Олексійович

2

КІ

242

Держ.

 

 

 

 

Блок

Прізвище, ім’я, по батькові

Курс

Напр.

Група

Оплата

Соц. к.

 

 

 

402

Двійка

1. Гуменюк Олександр Юрійович

4

КІ

442б

Держ.

 

2. Мензатюк Василь Ярославович

4

КІ

442б

Держ.

 

3. Рудик Василь Ярославович

4

КІ

442б

Держ.

 

Трійка

1. Кузьмін Михайло Романович

4

КІ

442а

Держ.

 

2. Алещенко Ернест Андрійович

1

ІПЗ

143

Плат.

 

3. Романюк Олександр Валентинович

1

ІПЗ

143

Плат.

 

4. Боднарчук Сергій Ігорович

1

КІ

142

Держ.

 

 

 

 

Блок

Прізвище, ім’я, по батькові

Курс

Напр.

Група

Оплата

Соц. к.

 

 

 

403

Двійка

1. Максимюк Анастасія Миколаївна

2

КІ

242

Держ.

 

2. Капрош Анастасія В`ячеславівна

1

КНП

144

Плат.

 

 

 

 

 

 

 

Трійка

1. Бежнар Анастасія Русланівна

4

КІ

442б

Держ.

 

2. Грама Юлія Сергіївна

3

КІ

342а

Держ.

 

3. Божеску Тетяна Георгіївна

3

КНП

344

Держ.

 

4. Гаманжій Юлія Вячеславівна

3

ІПЗ

343

 

 

 

 

 

Блок

Прізвище, ім’я, по батькові

Курс

Напр.

Група

Оплата

Соц. к.

 

 

 

404

Двійка

1. Тимоцко Анна Юріївна

1

ІПЗ

143

Держ.

 

2. Мельник Богдана Олегівна

5

КІ

542б

Держ.

 

 

 

 

 

 

 

Трійка

1. Зозуля Олена Миколаївна

3

ІПЗ

343

Плат.

 

2. Копко Тетяна Андріївна

1

КНА

141

Держ.

 

3. Мацкул Анастасія Валеріївна

1

КНА

141

Держ.

 

4. Козловська Дарія Миколаївна

1

КНА

141

Держ.

 

 

 

 

 

 

 

Блок

Прізвище, ім’я, по батькові

Курс

Напр.

Група

Оплата

Соц. к.

 

 

 

405

Двійка

1. Жупник Евеліна Михайлівна

2

КНА

241

Держ.

 

2. Копадзе Олександра Сергіївна

2

КНА

241

Держ.

 

3. Рудніцька Наталія Степанівна

2

КНП

244

Плат.

 

Трійка

1. Хмелєвська Анастасія Олександрівна

2

КНА

241

Держ.

 

2. Чугуєва Олександра Олегівна

2

КІ

242

Держ.

 

3. Лаврінок Ірина Дмитрівна

2

КНП

244

Держ.

 

4. Калапутенко Ірина Романівна

1

КНП

144

Держ.

 

 

 

 

Блок

Прізвище, ім’я, по батькові

Курс

Напр.

Група

Оплата

Соц. к.

 

 

 

406

Двійка

1. Шекеряк Петро Васильович

3

КІ

342а

Плат.

 

2. Григорчук Богдан Сергійович

1

КНП

144

Плат.

 

3. Загрейчук Андрій Іванович

1

КНП

144

Держ.

 

Трійка

1. Мацюра Денис Сергійович

3

ІПЗ

343

Держ.

 

2. Кашевко Ігор Ігорович

2

КІ

242

Держ.

 

3. Полюк Дмитро Анатолійович

1

КІ

142

Плат.

 

4. Григоряк Валентин Іванович

1

КІ

142

Держ.

 

 

 

 

Блок

Прізвище, ім’я, по батькові

Курс

Напр.

Група

Оплата

Соц. к.

 

 

 

407

Двійка

1. Тимофійчук Тарас Степанович

4

КІ

442б

Держ.

 

2. Кушнірук Олександр Олександрович

2

КНП

244

Держ.

 

3. Манявський Владислав Вікторович

1

КНА

141

Держ.

 

Трійка

1. Герман Сергій Сергійович

4

КІ

442а

Держ.

 

2. Дуляк Віктор Анатолійович

4

КІ

442б

Держ.

 

3. Козак Микола Іванович

2

КІ

242

Держ.

 

4. Варга Олег Віталійович

1

КІ

142

Плат.

 

 

 

 

Блок

Прізвище, ім’я, по батькові

Курс

Напр.

Група

Оплата

Соц. к.

 

 

 

408

Двійка

1. Нів`євський Михайло Юрійович

1

КІ

142

Держ.

 

2. Кундій Дмитро Віталійович

1

КІ

142

Держ.

 

3. Ткачук Микола Юрійович

2

КІ

242

Держ.

 

Трійка

1.Федоринчак Святослав Васильович

1

КНП

144

Держ.

 

2. Степаник Дмитро Миколайович

1

КНА

141

Держ.

 

3.Рачковський Назар Сергійович

1

КНА

141

Держ.

 

4. Стефурак Богдан Васильович

1

КНА

141

Плат.

 

 

 

 

 

 

Блок

Прізвище, ім’я, по батькові

Курс

Напр.

Група

Оплата

Соц. к.

 

 

 

409

Двійка

1. Добруцький Андрій Вікторович

1

КІ

142

Держ.

 

2. Дочило Назар Олегович

1

КІ

142

Плат.

 

3. Нечипор Дан Романович

1

КІ

142

Держ.

 

Трійка

1. Сенчак Олександр Юрійович

4

КІ

442а

Держ.

 

2. Пайлик Андрій Васильович

4

КІ

442а

Держ.

 

3. Якимчук Артем Васильович

4

КІ

442а

Держ.

 

4. Дацко Богдан Вікторович

1

ІПЗ

143

Держ.

 

 

 

 

Блок

Прізвище, ім’я, по батькові

Курс

Напр.

Група

Оплата

Соц. к.

 

 

 

410

Двійка

1. Мартищук Олександр Віталійович

1

КНП

144

Плат.

 

2. Паславський Бенджамін Іванович

1

ІПЗ

143

Плат.

 

3. Стефанчак Віталій Ігорович

1

ІПЗ

143

Плат.

 

Трійка

1. Васільцов Денис Володимирович

3

КІ

342б

Держ.

 

2. Присяжнюк Іван Петрович

1

КНА

141

Держ.

 

3. Резерв (1 курс)

 

 

 

 

 

4. Резерв (1 курс)

 

 

 

 

 

 

 

 

Блок

Прізвище, ім’я, по батькові

Курс

Напр.

Група

Оплата

Соц. к.

 

 

 

411

Двійка

1. Махіборода Микола Володимирович

4

КІ

442б

Плат.

 

2. Руснак Віктор Михайлович

3

ІПЗ

343

Держ.

 

3. Борніцький Віталій Володимирович

3

ІПЗ

343

Держ.

 

Трійка

1. Андрощук Володимир Володимирович

4

КІ

442а

Держ.

 

2. Гарвасюк Руслан Віталійович

4

КІ

442б

Держ.

 

3. Грищук Микола Миколайович

4

ІПЗ

443

Держ.

 

4. Калакайло Михайло Васильович

4

ІПЗ

443

Держ.

 

 

 

 

Блок

Прізвище, ім’я, по батькові

Курс

Напр.

Група

Оплата

Соц. к.

 

 

 

412

Двійка

1. Онищук Андрій Васильович

2

ІПЗ

243

 

 

2. Перон Володимир Сергійович

2

ІПЗ

243

 

 

3. Піцул Денис Миколайович

2

ІПЗ

243

 

 

Трійка

1. Федюк Олексій Павлович

3

КІ

342а

Плат.

 

2. Скрипниченко Євген Миколайович

2

КІ

242

Держ.

 

3. Череватов Микола Сергійович

4

ІПЗ

443ск

Плат.

 

4. Жиравов Ярослав Олександрович

3

ІПЗ

343ск

Плат.

 

 

 

 

 

 

 

 

Блок

Прізвище, ім’я, по батькові

Курс

Напр.

Група

Оплата

Соц. к.

 

 

 

413

Двійка

1. Волощук Назарій Васильович

2

КНА

241

Держ.

 

2. Денис Денис Русланович

2

КНА

241

Держ.

 

3. Дуплава Олександр Ігорович

2

КНА

241

Держ.

 

Трійка

1. Івасюта Павло Сергійович

2

КНА

241

Держ.

 

2. Клевчук Андрій Михайлович

2

КНА

241

Плат.

 

3. Максименко Михайло Сергійович

2

КНА

241

Держ.

 

4. Полицький Олег Дмитрович

3

КНА

341

Держ.

 

 

 

 

 

Блок

Прізвище, ім’я, по батькові

Курс

Напр.

Група

Оплата

Соц. к.

 

 

 

414

Двійка

1. Попович Вадим Володимирович

2

КНА

241

Плат.

 

2. Полудніцин Іван Олегович

2

КНА

241

Держ.

 

1. Бондар Владислав Леонідович

1

КНП

144

Держ.

 

Трійка

1. Яворський Юрій Богданович

3

КІ

342б

Держ.

 

2. Бацвін Микола Ігорович

3

КНА

341

Держ.

 

3. Рекшинський Богдан Володимирович

3

КІ

342а

Держ.

 

4. Кушнірик Микола Олегович

3

КН

 

Держ.

 

 

 

 

Блок

Прізвище, ім’я, по батькові

Курс

Напр.

Група

Оплата

Соц. к.

 

 

 

415

Двійка

1. Борейко Сергій Володимирович

4

ІПЗ

443

Держ.

 

2. Гіба Сергій Богданович

4

ІПЗ

443

Плат.

 

3. Гайдамашко Антон Олексійович

3

КІ

342б

 

 

Трійка

1. Козакевич Андрій Андрійович

4

КНА­

441

Плат.

 

2. Великий Князь Архо Владислав Віталійович

4

ІПЗ

443

Плат.

 

3. Перепелиця Андрій Володимирович

3

ІПЗ

343

Плат.

 

4. Бойчук Олександр Володимирович

4

ІПЗ

443

Плат.

 

 

 

 

Блок

Прізвище, ім’я, по батькові

Курс

Напр.

Група

Оплата

Соц. к.

 

 

 

416

Двійка

1. Когут Олег Васильович

3

КІ

342б

Держ.

 

2. Севастьянов Володимир Михайлович

3

КІ

342б

Держ.

 

3. Маротчак Юрій Юрійович

3

КІ

342с

Плат.

 

Трійка

1. Сарай Богдан Васильович

2

КНА

241

Держ.

 

2. Григорчук В’ячеслав Валерійович

2

КНА

241

Держ.

 

3. Вербицький Станіслав Анатолійович

3

КІ

342а

Держ.

 

4. Сидорович Володимир Валерійович

3

ІПЗ

343

Держ.

 

 

 

 

 

Блок

Прізвище, ім’я, по батькові

Курс

Напр.

Група

Оплата

Соц. к.

 

 

 

417

Двійка

1. Бигар Іван Васильович

3

КІ

342б

Плат.

 

2. Рибак Богдан Ігорович

3

КІ

342б

Держ.

 

3. Зуєв Олег Володимирович

3

КНА

341

Держ.

 

Трійка

1. Істратій Альвіян Іванович

3

КІ

342б

Плат.

 

2. Токарєв Максим Сергійович

4

КНА

441

Держ.

 

3. Гончаров Олександр Максимович

2

КНА

241

Держ.

 

4. Девдюк Олег Васильович

4

КНП

444

Держ.

 

 

Блок

Прізвище, ім’я, по батькові

Курс

Напр.

Група

Оплата

Соц. к.

 

 

 

418

Двійка

1. Бучакчійський Володимир Сергійович

2

КІ

242

Держ.

 

2. Скавренюк Андрій Олександрович

3

КНА

341

Держ.

 

3. Кіріляк Михайло-Владислав Васильович

3

КНА

341

Держ.

 

Трійка

1. Щербак Микола Васильович

3

ІПЗ

343

Плат.

 

2. Черевко Андрій Вікторович

3

ІПЗ

343

Держ.

 

3. Тулубінський Радіон Бронеславович

3

ІПЗ

343

Держ.

 

4. Палій Ігор Іванович

3

ІПЗ

343

Плат.

 

 

Блок

Прізвище, ім’я, по батькові

Курс

Напр.

Група

Оплата

Соц. к.

 

 

 

419

Двійка

1. Козицький Володимир Сергійович

3

ІПЗ

343

Плат.

 

2. Осадчук Максим Ярославович

3

ІПЗ

343

Держ.

 

3. Вінярчик Олег Романович

3

КНА

341

Держ.

 

Трійка

1. Голіней Денис Васильович

4

КІ

442а

Держ.

 

2. Зубик Ярослав Сергійович

4

КІ

442б

Плат.

 

3. Ясюлянец Владислав Владасович

4

КІ

442б

Держ.

 

4. Чепак Олег Романович

4

КІ

442б

Держ.

 

 

Список скорочень напрямів:

ІПЗ – Інженерія програмного забезпечення

КІ – Комп’ютерна інженерія

КНА – Комп’ютерні науки, алгоритмічне та програмне забезпечення комп’ютерних систем (кафедра МПУіК)

КНП – Комп’ютерні науки, інтелектуальний аналіз даних в комп’ютерних інформаційних системах (кафедра КН)

 

Голова студентської ради ВКТ ІФТКН О. Р. Вінярчик

 

 

Заступник завідуючого ВКТ ІФТКН С. В. Баловсяк

 

Координатор

з навчально-виховної роботи ІФТКН К. Ю. Зенкова