КАФЕДРА РАДІОТЕХНІКИ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ БЕЗПЕКИ

Список нагороджених учасників та призерів Всеукраїнського конкурсу наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук:

1. КРОЯЛО ПЕТРО МИХАЙЛОВИЧ студент II курсу групи 225 кафедри радіотехніки та інформаційної безпеки. Призер Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук, зайняв 2-ге місце в галузі знань «ІНФОРМАЦІЙНА БЕЗПЕКА» секція «Безпека інформації».
  2. ПИСАНЮК ПАВЛО ОЛЕКСАНДРОВИЧ студент III курсу групи 321бск кафедри радіотехніки та інформаційної безпеки. Призер Всеукраїнського конкурсу студентськихшаукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук, зайняв 3-тє місце в галузі знань «ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНІ СИСТЕМИ ТА МЕРЕЖІ»
  3. УСЕВИЧ ІГОР ОЛЕКСАНДРОВИЧ студент III курсу групи 325 кафедри радіотехніки та інформаційної безпеки. Учасник Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук, нагороджений грамотою за оригінальність ідеї та дослідження в галузі знань «ІНФОРМАЦІЙНА БЕЗПЕКА» секція «Безпека інформації».
  4. Лукаш Ігор Володимирович та Янчук Андрій Сергійович студенти IV курсу групи 425 кафедри радіотехніки та інформаційної безпеки. Учасник Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук, нагороджений грамотою за оригінальність ідеї та дослідження в галузі знань «ІНФОРМАЦІЙНА БЕЗПЕКА» секція «Захист інформації».
  5. ГЛАДУН НАЗАРІЙ ГРИГОРОВИЧ студент V курсу групи 525м кафедри радіотехніки та інформаційної безпеки. Переможець регіонального етапу конкурсу компанії D-Link «Протоколи, сервисы и оборудование» Міжнародної студентської Олімпіади «IT-Universe-2013/2014».