Інститут фізико-технічних та комп'ютерних наук Чернівецького Національного Університету імені Юрія Федьковича

Список студентів ВКТ поселених в гуртожок № 5

СПИСОК

студентів відділу комп’ютерних технологій інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук Чернівецького національного університету,

поселених у гуртожиток № 5 на другий семестр 2014-2015 н.р.

 

Прізвище, ім’я, по батькові

Напрям*

Курс

Кімната

1

Авраімов Нікіта Олександрович

ПІ

1

415(3)

2

Андрощук Володимир Володимирович

КІ

1

411(2)

3

Бабин Михайло Васильович

КІ

3

401(3)

4

Баранюк Євген Григорович

ПІ

2

417(2)

5

Беженар Анастасія Русланівна

КІ

1

403(3)

6

Бердій Юлія Іванівна

Інф.

3

403(3)

7

Борейко Сергій Володимирович

ПІ

1

319(2)

8

Буртовий Василь Любомирович

КІ

3

410(2)

9

Великий Князь Архо Владислав Віталійович

ПІ

1

415(3)

10

Волошин Дмитро Володимирович

КІ

4

317(2)

11

Гавучак Віталій Дмитрович

Інф.

4

410(3)

12

Галіцький Іван Ярославович

ПІ

2

405(3)

13

Гарвасюк Руслан Віталійович

КІ

1

411(3)

14

Гафткович Тарас Анатолійович

КІ

3

405(2)

15

Гащиць Тарас Сергійович

КІ

4

418(2)

16

Герман Сергій Сергійович

КІ

1

407(3)

17

Гіба Сергій Богданович

ПІ

1

319(2)

18

Гнатюк Юрій Анатолійович

КІ

1

411(3)

19

Гнитюк Віталій Олексійович

КН

1

318(2)

20

Гнідан Степан Петрович

КІ

1

411(3)

21

Голіней Денис Васильович

КІ

1

419(3)

22

Голунга Корнелій Іванович

КІ

4

406(3)

23

Гончарук Петро Миколайович

ПІ

3

416(3)

24

Григоряк Танасій Остапович

КІ

4

412(3)

25

Грищук Микола Миколайович

ПІ

1

415(3)

26

Губчук Михайло Михайлович

ПІ

4

401(2)

27

Гуменюк Олександр Юрійович

КІ

1

402(2)

28

Гундерак Михайло Васильович

КІ

2

317(3)

29

Доцин Роман Генадійович

КІ

3

410(2)

30

Дуляк Віктор Анатолійович

КІ

1

407(3)

31

Дученко Артур Васильович

ПІ

3

416(3)

32

Єгорчєв Андрій Миколайович

Інф.

4

414(2)

33

Журик Олександр Віталійович

ПІ

2

417(2)

34

Заплітний Олександр Анатолійович

КІ

2

402(3)

35

Захаров Богдан Романович

ПІ

2

405(3)

36

Зелінський Дмитро Русланович

КН

1

318(3)

37

Зубик Ярослав Сергійович

КІ

1

419(3)

38

Іващук Ілля Володимирович

КІ

3

412(2)

39

Ідзьо Володимир В’ячеславович

Інф.

3

409(3)

40

Ільницький Андрій Віталійович

КІ

2

317(3)

41

Калакайло Михайло Васильович

ПІ

1

411(3)

42

Калинка Андрій Ростиславович

ПІ

4

417(3)

43

Карасьов Олексій Сергійович

КІ

4

408(2)

44

Катеринчук Руслан Іванович

КН

1

406(2)

45

Коваль Леся Олегівна

Інф.

4

404(3)

46

Козакевич Андрій Андрійович

КН­

1

415(3)

47

Коломейко Юрій Анатолійович

КІ

3

412(3)

48

Константинюк Олексій Деонізійович

КІ

3

317(2)

49

Конюк Андрій Ігорович

КІ

2

408(2)

50

Копчак Володимир Володимирович

ПІ

3

416(3)

51

Коропецький Іван Васильович

КІ

3

405(2)

52

Коршок Дмитро Вікторович

ПІ

2

417(2)

53

Косован Павло Володимирович

КІ

4

406(3)

54

Костюк Іван Іванович

Інф.

3

415(2)

55

Костя Анатолій Анатолійович

ПІ

2

118

56

Коцовський Віталій Михайлович

КІ

2

402(3)

57

Кравчук Олег Миколайович

КІ

3

405(2)

58

Купер Олександр Юрійович

ПІ

4

417(3)

59

Лавренюк Дмитро Сергійович

ПІ

1

417(3)

60

Леваднюк Володимир Володимирович

КІ

4

401(3)

61

Лєрка Андрій Ілліч

ПІ

4

414(3)

62

Лозінський Сергій Васильович

КІ

3

412(2)

63

Луцак Олексій Юрійович

КІ

3

413(3)

64

Луцкевич Дмитро Володимирович

КІ

4

419(2)

65

Лучик Іван Степанович

КІ

2

408(3)

66

Лютий Василь Михайлович

КІ

1

419(3)

67

Лютянський Роман Васильович

КІ

3

317(2)

68

Макаренко Тетяна Олександрівна

Інф.

3

404(3)

69

Максимюк Катерина Миколаївна

КІ

3

403(2)

70

Максимюк Михайло Васильович

КІ

2

408(3)

71

Мандрик Олександр Ігорович

ПІ

3

418(2)

72

Махіборода Микола Володимирович

КІ

1

411(2)

73

Мельник Антон Ігорович

КІ

1

408(3)

74

Мельник Богдана Олегівна

КІ

2

404(2)

75

Мензатюк Василь Ярославович

КІ

1

402(2)

76

Мерлюк Святослав Володимирович

КН

1

318(2)

77

Миронів Богдан Романович

Фіз.

3

412(2)

78

Могилін Денис Олександрович

КН

1

318(3)

79

Мойсюк Роман Васильович

ПІ

3

418(2)

80

Мороз Богдан Володимирович

КІ

3

401(2)

81

Непийвода Віталій Петрович

КІ

1

407(3)

82

Нікорич Василь Вікторович

ПІ

1

319(3)

83

Овчаров Богдан Петрович

КІ

2

317(3)

84

Оренчак Віталій Вікторович

ПІ

1

319(2)

85

Ощипко Олександр Андрійович

КІ

2

408(3)

86

Пайлик Андрій Васильович

КІ

1

319(3)

87

Паладійчук Олег Сергійович

КІ

2

317(3)

88

Паровий Руслан Іванович

КІ

4

418(3)

89

Патралюк Іван Васильович

КІ

1

319(3)

90

Перепелиця Степан Михайлович

КІ

2

408(2)

91

Петрак Ілона Василівна

Інф.

3

403(3)

92

Петруняк Юлія Валентинівна

КІ

2

404(2)

93

Пігаль Тарас Ігорович

КН

1

318(3)

94

Поляк Сергій Георгійович

КІ

3

413(3)

95

Присакарь Ілля Русланович

КІ

1

411(2)

96

Рильчук Ростислав Іванович

Інф.

2

406(2)

97

Рудик Василь Ярославович

КІ

1

402(2)

98

Руснак Дмитро Геннадійович

КІ

1

319(3)

99

Рябченко Олена Ігорівна

Інф.

3

404(3)

100

Самборський Мирослав Валерійович

КІ

4

406(3)

101

Самков Ярослав Олександрович

КІ

1

413(2)

102

Сенчак Олександр Юрійович

КІ

1

409(3)

103

Сенчак Юрій Юрійович

КІ

4

409(3)

104

Синоверський Василь Іванович

КІ

2

402(3)

105

Скіпор Георгій Васильович

ПІ

4

414(3)

106

Слободянюк Олег Анатолійович

КІ

4

419(2)

107

Сметанюк Юрій Васильович

КІ

3

413(3)

108

Соха Іван Михайлович

ПІ

2

410(2)

109

Стефанко Михайло Володимирович

Інф.

3

415(2)

110

Сусак Любомир Іванович

Інф.

3

415(2)

111

Тивонюк Сергій Олегович

ПІ

3

416(3)

112

Тимофійчук Тарас Степанович

КІ

2

407(3)

113

Федорчук Іван Михайлович

КІ

4

409(3)

114

Парижняк Тарас

Інф.

3

341(3)

115

Харитонов Олексій Іванович

КІ

4

405(3)

116

Харук Анатолій Андрійович

ПІ

4

406(2)

117

Харченко Анастасія Олександрівна

Інф.

3

404(3)

118

Чанкветадзе Давид Ревазович

КН

1

318(2)

119

Чепак Олег Романович

КІ

1

413(2)

120

Чернівчан Анна Андріївна

ПІ

1

403(3)

121

Чіпак Роман Ярославович

КН

1

318(3)

122

Чуб Олександра Сергіївна

КІ

3

403(2)

123

Шийнога Олександр Васильович

КІ

3

406(3)

124

Шикульський Андрій Володимирович

ПІ

4

414(3)

125

Шишківський Віталій Васильович

КІ

3

413(3)

126

Шувалов Олег Сергійович

КІ

3

405(3)

127

Явдошняк Роман Ярославович

Інф.

4

414(3)

128

Якимчук Артем Васильович

КІ

1

419(3)

129

Ясюлянец Владислав Владасович

КІ

1

402(3)

 

 

*Список скорочень напрямів

КН – Комп’ютерні науки

КІ – Комп’ютерна інженерія

ПІ – Програмна інженерія

Інф. – Інформатика

 

 

 

 

Заступник завідуючого ВКТ ІФТКН С. В. Баловсяк