Статті науковців нашого інституту – у десятці найпопулярніших у журналі Journal of Innovative Optical Health Sciences

Статті групи Чернівецьких оптиків під керівництвом Ю.О. Ушенка в галузі комп’ютерних оптичних технологій у біомедицині увійшли до десятки найбільш цитованих та затребуваних публікацій за 2014-2015 роки у провідному рейтинговому журналі Journal of Innovative Optical Health Sciences (JIOHS).

JIOHS є міжнародним форумом для публікації останніх досягнень у всіх областях фотоніки в біології та медицині до яких належать:

• Фотонні терапевтичні і діагностичні засоби
  • Оптичні клінічні технології та системи
  • Оптика тканин
  • Біомедична спектроскопія
  • Медичні мікро та наносистеми
  • Оптична когерентна томографія

Публікації були присвячені актуальній в медицині тематиці можливості діагностики онкологічних захворювань на ранніх стадіях, використовуючи лазерне випромінювання. Більш детально ознайомитись з результатами досліджень можна за наступними посиланнями:

“Laser polarization-variable autofluorescence of the network of optically anisotropic biological tissues: Diagnostics and differentiation of early stages of cancer of cervix uteri,” Yu. A. Ushenko, M. I. Sidor, N. Pashkovskaia, G. D. Koval, Yu. F. Marchuk, D. Andreichuk Journal of Innovative Optical Health Sciences Vol. 07, No. 03, 1450024 (2014).

“NEW PARAMETER FOR DESCRIBING AND ANALYZING THE OPTICAL-ANISOTROPIC PROPERTIES OF BIOLOGICAL TISSUES,” Yu. A. USHENKO, O. I. TELENGA, A. P. PERESUNKO, O. K. NUMAN Journal of Innovative Optical Health Sciences Vol. 04, No. 04, pp. 463-475 (2011).