Студент ІФТКН, кафедри радіотехніки та інформаційної безпеки Писанюк Павло Олександрович, отримав диплом за ІІІ-е місце у науково-практичній конференції Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі "Радіотехніка"

В Харківському національному університеті радіоелектроніки з 20 по 22 квітня 2015 року відбувся другий тур підсумкової науково-практичної конференції Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі "Радіотехніка".

Під час конкурсу працювали секції за такими напрямками "Проблеми сучасної радіотехніки" та "Високі технології в радіоелектронних апаратах".

На конкурс подавалися самостійно підготовлені наукові роботи студентів (не більше 2 авторів) з актуальних проблем у галузі природничих, технічних та гуманітарних наук, які є пошуковими за своїм характером, впроваджені у виробництво або застосовані у навчальному процесі, що не мають відзнак НАН України та органів державної влади.

В перший день проводилася реєстрація учасників конкурсу. На конкурс прибуло двадцять учасників з різних міст України. З Чернівців, Житомира, Львова, Києва, Одеси, Харкова, Кременчука, Запоріжжя.

Безпосередньо конкурс відбувався другого дня. Студенти представляли вищі навчальні заклади: Харківський національний університет радіоелектроніки, НАУ ім. М.Є.Жуковського"ХАІ", Харківський університет повітряник сил ім.І.Кожедуба, Житомирський військовий інститут ім.С.П.Корольова ДУТ, Національний технічний університет України "КПІ", Одеська національна морська академія, Житомирський державний технологічний університет, Одеський національний політехнічний університет, Національний університет "Львівська політехніка", Кременчуцький національний університет ім.М.Остроградського, Запорізький національний технічний університет, Чернівецький національний університет ім.Ю.Федьковича. Доповіді студентів були цікавими. Багато робіт представлених на конференції мали сучасну тематику, є перспективними і виконані на високому рівні. Комісії досить важко було визначити переможців.

В третій день пройшло нагородження учасників конкурсу дипломами за призові місця та грамотами за участь. Серед нагороджуваних дипломами за призові місця був наш студент 421-ї групи кафедри радіотехніки та інформаційної безпеки Писанюк Павло Олександрович, який отримав диплом за ІІІ-е місце. Вітаємо!