Студент кафедри радіотехніки та інформаційної безпеки гідно представив ЧНУ на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з електроніки

29-30 березня на базі Національного університету «Львівська політехніка» відбулась підсумкова науково-практична конференція другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук за спеціальностями «Електроніка», «Мікро- та наносистемна техніка».

Відзнаку «За оригінальність ідеї дослідження» для нашого університету здобув студент четвертого курсу Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук кафедри Радіотехніки та інформаційної безпеки Бородайкевич Володимир Романович. Наукова робота на тему «Ядерний квадрупольний резонанс і сенсорні властивості шаруватих напівпровідникових кристалів GaSe та InSe», виконана під керівництвом професора Л.Ф. Політанського та докторанта А.П. Саміли викликала неабияке зацікавлення серед учасників конференції і отримала гідну оцінку від членів галузевої комісії.