Світ побачив навчальний посібник Остапова С. Е., Євсеєва С. П. та Король О. Г. «Технології захисту інформації»

Наприкінці травня вийшов з друку навчальний посібник «Технологій захисту інформації» професора, завідувача кафедри програмного забезпечення комп’ютерних наук Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, доктора фізико-математичних наук Остапова Сергія Едуардовича та кандидатів технічних наук Євсеєва Сергія Петровича та Король Ольги Григорівни (Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеца). Книгу випустив видавничій дім «Родовід»,

У пропонованому виданні викладені основи сучасного захисту інформації в комп’ютерних системах, не пов’язаних з державною таємницею. Посібник складається з теоретичного матеріалу та лабораторного практикуму. У теоретичній частині висвітлено основні поняття й подані визначенням, які стосуються захисту інформації, формування політики безпеки. Розглянуто критерії оцінки захищеності комп’ютерних систем, основи криптографічного захисту інформації, захист інформації від несанкціонованого доступу в сучасних операційних системах, описані комплексні системи захисту в корпоративних інформаційних системах.

Автори висловлюють щиру подяку компанії Oculus Technologies з Об’єднаних Арабських Еміратів, за підтримки якої став можливим вихід цієї книжки у світ.