Троє студентів спеціальності «Інформаційні системи та технології» ЧНУ пройшли семестрове навчання в Лодзькому університеті за програмою прямої мобільності

Талановиті, креативні і цілеспрямовані студенти нашого університету мають змогу брати участь у програмах обміну – прямої мобільності (Direct Mobility), які діють між ЧНУ та закордонними університетами. Такі програми вже кілька років користується успіхом з-поміж  студентів багатьох факультетів.

Так, нещодавно троє студентів другого курсу спеціальності «Інформаційні системи та технології» – Михайло Палагута, Дмитро Савостьянов та Шевчук Антон – повернулися з семестрового навчання в університеті м. Лодзь (Польща). Згідно з навчальною програмою студенти не тільки прослухали лекційні курси, виконали практичні завдання, а й працювали над розробкою власних проектів. Вони повернулись в Alma mater  з новими знаннями, ідеями і цінним досвідом практичної роботи. Вони відзначають, що кожний з двох університетів має свої переваги, і за час їхнього навчання за обміном вдалося поєднати ці переваги і поліпшити професійні навички у вибраній сфері навчання.

На думку Дмитра Савостьянова «Навчання за обміном – це унікальний досвід, який має змогу отримати кожен студент ЧНУ. Так, КОЖЕН! Крім достатнього рівня знань та сертифікату з іноземної мови, надзвичайно важливим є бажання студента стати класним фахівцем».

Михайло Палагута відзначає, що «навчаючись за обміном в Лодьзкому університеті, відчули хороший рівень знань, який надається за спеціальністю Інформаційні системи та технології в ЧНУ. Адже всестороння обізнаність про роботу ЕОМ, досвід розробки додатків для різних платформ, вирішення складних бізнес задач, дало нам чудову основу для швидкого й ефективного вивчення найцікавіших навчальних курсів. При чому, начальна програма провідного закордонного освітнього закладу, надзвичайно схожа з програмою нашої спеціальності. Адже розставлені однакові пріорітети: надання глибоких знань про провідні технології розробки програмного забезпечення. Та особливо оцінили викладачі Лодзького університету, наші знання фізики та програмування апаратно обчислювальної платформи Arduino, які надзвичайно важливі в сфері IoT розробки.»

Хлопці отримали  виключно позитивні враження після довготривалої поїздки,  відвідали багато цікавих й захоплюючих історичних місць, спілкувалися зі студентами з різних куточків світу. Тепер ж готові продовжити навчання в стінах рідного університету.