Всесвітня наукова експертна комісія вибрала як ключову та опублікувала наукову статтю Ангельського О.В. в журналі «Advances In ENGINEERING»

Компетентною науковою комісією в галузі інженерії і науки  із усієї наукової періодики, що виходить у світі, була відібрана стаття «Controllable generation and manipulation of micro-bubbles in water with absorptive colloid particles by CW laser radiation» наших колег О. В. Ангельського, П. П. Максимяка, А. П. Максимяка та інших, яка опублікована в журналі «Optics Express» за 2017 рік та ідентифікована як ключова наукова стаття в галузі інженерії та фізики. Дана робота була визнана як така, що вносить вагомий вклад в  світову науку та інженерію.

Комісія, що здійснює відбір статей звернулась до авторів за дозволом на реферування статті та її поширенні, в скороченому варіанті, серед світової наукової громадськості. Це дозволить ознайомитись із результатами досліджень 750 000 інженерів, професорів, вчених всього світу щомісячно та встановити неперервний інформаційний зв’язок із 50 інженерними компаніями та більшістю  наукових дослідницьких інститутів світу.

Статті такого високого наукового рівня виключно важливі для широкої наукової та інженерної аудиторії.