Укладені угоди про співробітництво з університетом міста Ловел штат Массачусетс (UMASS Lowell) та університетом центральної Флориди (UCF).

В рамках офіційного візиту ректора нашого університету професора Мельничука С.В. та заступника директора ІФТКН професора Мохуня І.І. в США, в червні місяці 2014 року підписані угоди про співробітництво ЧНУ з двома університетами цієї країни. З університетом міста Ловел штат Массачусетс (UMASS Lowell) та університетом центральної Флориди (UCF).

Досягнуті принципові домовленості про обмін студентами, аспірантами, співробітниками, проведення спільних досліджень в галузях фізики напівпровідників та оптики.

За результатами виконання укладених угод передбачається подальший розвиток стосунків між нашим та цими американськими університетами, проведення спільних досліджень в зазначених напрямках.