Успіхи студентів ІФТКН в 66-й Спартакіаді ЧНУ

Вже вдруге поспіль студенти інституту ФТКН набрали найбільшу суму балів в загальному рейтингу спартакіади ЧНУ. Призові (І-ІІІ) місця вибороли із легкої атлетики, настільного тенісу, жиму штанги лежачи, а також шахів, вільної боротьби, орієнтування, туризму, чоловічого волейболу та чоловічого баскетболу. Крім цього, досить хороший результат показали у змаганнях із дзюдо, жіночого волейболу, жіночого баскетболу та міні-футболу.

Варто відзначити кращих студентів, чемпіонів університету, хороших спортсменів інституту, а саме: Продан Діану (волейбол, баскетбол, футбол, орієнтування, туризм, легка атлетика), Бабинського Дмитра (жим штанги лежачи), Калинича Олександра (футбол, волейбол), Гаврилюка Станістава (баскетбол), Величка Віталія (орієнтування, легка атлетика), Андрона Богдана (футбол), Твердохліб Віру (пішохідний туризм), Твердохліб Любов (пішохідний туризм) та Твердохліб Надію (пішохідний туризм), Радуляка Олега (футбол), Кривохижу Галину (легка атлетика, настільний теніс), Кусяка Степана (футбол, вільна боротьба), Хлопук Ірину (волейбол), Вишнякова Ігора (волейбол), Мельничука Олександра (жим штанги), Паладян Марію (волейбол баскетбол, футбол), Гордійчука Дмитра (легка атлетика), Наместнікова Костянтина (легка атлетика, футбол), Вацака В’ячеслава (настільний теніс), Божеску Вадима (легка атлетика), Олійник Володимира (дзюдо), Бідену Ірину (вільна боротьба),  Мишілюка Миколу (жим штанги лежачи), Іпатія Андрія (жим штанги лежачи), Борюка Івана (баскетбол), Ойстріка Юрія (волейбол), Мазура Павла (волейбол), Гогоман Ізабелу (вільна боротьба), Яжука Михайла (стрибки в довжину), Гнатюка Дмитра (спотривне орієнтування), Гнатюка Дмитра (футбол), Архіпова Віктора (баскетбол), Бойчук Юлію (легка атлетика, баскетбол), Деліцой Людмилу (баскетбол), Гаяк Аліну (настільний теніс), Козловського Богдана (легка атлетика), Олійника Павла (футбол), Бондара Антона (вільна боротьба), Нежинського Василя (вільна боротьба, дзюдо), Семенюка Миколу (волейбол), Хрикова Владислава (шахи), Манилюка Василя (шахи).

Всі перелічені студенти є чемпіонами, а більшість з них багатократними чемпіонами інституту та університету. Не залежно від виду спорту, спортсмени інституту разом зробили вагомий внесок в загальний рейтинг 66-ї Спартакіади ЧНУ.

Сподіваємось, що з нового навчального року студенти із новим запалом та завзяттям змагатимуться за першість, а результати тільки покращуватимуться з року в рік.

Наразі хочемо бажати нашим чемпіонам здоров’я, успіху  та досягнення своїх цілей.