В ЧЕРНІВЦЯХ БУДЕ СТВОРЕНО УНІКАЛЬНИЙ ЦЕНТР ІНФОРМАЦІЙНО-КОМУНІКАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

15-го червня  у Чернівецькій обласній державній адміністрації було підписано угоду про співробітництво  між  Чернівецькою обласною державною адміністрацією в особі голови облдержадміністрації Олександра Фищука та Чернівецьким національним університетом імені Юрія  Федьковича в особі ректора ЧНУ ім. Ю. Федьковича Степана Мельничука.

Угодою передбачено створення Центру інформаційно-комунікаційних технологій.
За ініціативи Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, за підтримки керівника виконавчої влади краю та депутатського корпусу обласної ради з обласного бюджету виділено 500 тис. грн. на створення Центру інформаційно-комунікаційних технологій на базі Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича. Упродовж 5 років всього планується виділити 1949,00 тис. грн.

Створення Центру забезпечить:

• здійснення іміджевої політики щодо популяризації у мережі Інтернет інноваційного та соціально-економічного розвитку Чернівецької області;
  • створення відео-студії для проведення вебінарів, онлайн-презентацій, нарад, інтернет-конференцій, онлайн-тренінгів, онлайн-курсів та інших форм дистанційного навчання та заходів обласного значення;
  • створення та розміщення банку інновацій у галузях освіти та економіки Чернівецької області, об’єктів культурної спадщини області;
  • сприяння розвитку українського сегменту глобальної мережі Інтернет через розроблення, підтримку та змістове наповнення україномовних освітніх ресурсів, енциклопедичних та словникових джерел, інформаційно-довідкових баз даних, популяризація інноваційного потенціалу Чернівецької області тощо.