В Інституті фізико-технічних та комп’ютерних наук відбувся науковий семінар за участю відомого вченого України

12 березня 2018 року на базі Інституту  фізико-технічних та комп’ютерних наук  відбувся науковий семінар за участю відомого, одного з найбільш цитованих вчених України, професора, завідувача лабораторією нанобіотехнологій в Інституті біохімії імені О. В. Палладіна НАН України Олександра  Петровича Демченко.  Участь в роботі семінару взяли не тільки викладачі і науковці Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук, але й колеги з Інституту біології, хімії та біоресурсів. Значний інтерес науковий семінар викликав і серед студентської молоді.  Слід відзначити, що Олександр Демченко є автором 4 наукових монографій та редактором 3-х книг з флуоресцентних зондів, які друкувались за кордоном. Має більше 150 наукових публікацій та входить до складу редакційної ради 3 наукових журналів. Працював у провідних лабораторіях Німеччини, Франції, Нідерландів, Туреччини, Фінлядндії. Під час проведення семінару було розкрито цілу низку наукових питань, зокрема, які стосувалися фотофізики та спектроскопії новітніх флуоресцентних наноматеріалів.  Проведений науковий семінар викликав жваве обговорення серед науковців університету, адже розглянуті питання є актуальними в сучасному науковому житті.