В Румунії, Константа, відбулась традиційна конференція з опотоелектроніки, мікроелектроніки та нанотехнологій ATOM-N 2018

З 22 по 26 серпня 2018 року в Румунії, Константа, відбулась традиційна конференція з опотоелектроніки, мікроелектроніки та нанотехнологій ATOM-N 2018.

Конференція була предсталена 177 доповідями, які обговорювалися під час пленарного засідання, усних та постерних секцій.

Професор кафедри оптики і видавничо-поліграфічної справи,  доктор фізико-математичних наук, Зенкова К.Ю., представляла інститут фізико-технічних та комп’ютерних наук Чернівецького національного університета в роботі конференції, як запрошений доповідач (invited speaker), з  результатами останніх досліджень.

Організаторами конференції доповідь Зенкової К.Ю. була відмічена як найкраща доповідь, серед представлених під час конференції,  та нагороджена відповідним сертифікатом, який був вручений на заключній церемонії, після закінчення роботи конференції.