Відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Радіотехніка

11–13 квітня 2017р. у Харківському національному університеті радіоелектроніки проводився ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Радіотехніка».

На конкурс надійшло 30 наукових робіт студентів з 14 вищих навчальних закладів семи міст України. На підсумкову науково-практичну конференцію, яка пройшла 12 квітня, були запрошені автори 18 наукових робіт з 9 вищих навчальних закладів України – Києва, Житомира, Запоріжжя, Кременчука, Чернівців та Харкова.

Під час конференції працювало дві секції: «Проблеми сучасної радіотехніки (РТ)» та «Високі технології в радіоелектронних апаратах (РЕА)».

Наукові роботи та доповіді, які були представлені, пройшли через відкрите обговорення, внаслідок якого галузева конкурсна комісія визначила переможців.

За підсумками проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з Радіотехніки, робота студента кафедри радіотехніки та інформаційної безпеки Хоми Михайла Володимировича під керівництвом проф. Політанського Л.Ф. та асистентів  Вериги А.Д., Вовчука Д.А. була удостоєна дипломом ІІ ступеня.