Відділ комп’ютерних технологій організовує 2-ий ІТ Ярмарок

Так-так, це саме те , що ви думаєте – 2-ий ІТ Ярмарок у відділі комп’ютерних технологій! 23 травня із 11:00 по 15:00 – ми дивуватимемо вас новинками зі сфери ІТ в світі, та Чернівцях зокрема.

Студенти та викладачі нашого відділу знову підготували цікавий захід. Ще більше провідних компаній, а відповідно й відкритих вакансій. Також знову буде розіграш корисних призів.  Цього року ми запрошуємо усіх бажаючих долучитися до благодійності, все дуже просто: приходьте та купуйте картини, створені студентами та викладачами нашого відділу. Якщо ви раптом зголоднієте, то спеціально для вас буде ярмарок зі смаколиками, а всі виручені гроші підуть на підтримку акції «Від серця до серця».

Для найбільш допитливих студентів – ми приберегли цікавинки, тому неодмінно будьте активними та дізнавайтеся все, що цікавить.

Не упустіть свій шанс знайти цікаву роботу та дізнатися сучасні ІТ тенденції із перших вуст й корисно і весело провести час.

Правда,  ми вас заінтригували, тоді неодмінно завітайте до нас, ми чекатимемо вас за адресою: вул. Рівненська 14, 8 корпус ЧНУ. Саме час поставити нагадування на телефон, щоб не упустити цікаву подію в житті університету!