Вийшов спеціальний випуск «TOWARDS ICO-23»

В серпні 2014 року вийшов спеціальний випуск «Назустріч, Міжнародна комісія з оптики 23» «TOWARDS ICO-23», що сформований за матеріалами 23-го з’їзду Міжнародної комісії з оптики «International Commission for Optics» (ICO), який проходив протягом 26 - 29 серпня в місті Сантьяго-де-Компостела, Іспанія. Випуск «TOWARDS ICO-23» містить звіти представників різних країн світу і відображають останні досягнення в напрямках оптики.

Зокрема, до випуску увійшов звіт «Twentieth Anniversary of the Conference on Correlation Optics in Chernivtsi», підготовлений професором Ангельським Олегом В’ячеславовичем, про наукові здобутки Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича за останні 3-роки, у галузі оптики.

З он-лайн версією спеціального випуску «TOWARDS ICO-23» можна ознайомитись на офіційному сайті ICO.