Вишиванка - символ краси та національної ідентичності українського народу

16 травня у світі відзначили День вишиванки – свято української культури.

День вишиванки відзначають щороку в третій четвер травня. Українці, одягаючи вишиванку, зберігають споконвічні народні традиції та об’єднуються в єдиний народ від заходу до сходу. Вишиванка й надалі залишатиметься нашим оберегом та символом щасливого майбутнього для України. Одягаючи вишиту сорочку, ми повинні пам’ятати і про наших героїв, які сьогодні стримують агресора на Сході України. Саме завдяки їм кожен з нас у своєму місті, селі, селищі має змогу вільно, під мирним небом, підтримувати ці традиції.

Студенти та викладачі Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук долучилися до відзначення Дня вишиванки, одягнули вишиті сорочки, демонструючи традицію єднання українців живим ланцюгом між поколіннями. В цей день нас усіх згуртувала любов і повага до історії та культури нашого народу, до традицій і духовних надбань – української вишиванки.

Студентство інституту вже традиційно, у цей день, провело благодійний ярмарок. Під час роботи ярмарку кожен охочий міг придбати приготовані молоддю смаколики для себе та своїх близьких і в такий спосіб допомогти тим, хто потребує допомоги. Виручені кошти будуть направлені на допомогу хворим діткам. Організатори акції переконані, що часточка душі, яку вони вкладали у випікання домашніх ласощів, зігріє дитячі серця теплом і наповнить їх радістю.