Вишиванка - твій генетичний код

16 травня Україна відзначає День вишиванки – свято національної єдності, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу, а також об’єднати українців.
Вишиванка – символ, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, віросповідання чи політичних поглядів.

З нагоди святкування Дня вишиванки Студентський парламент Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук проводить благодійний ярмарок. Всі зароблені кошти підуть на допомогу онкохворим дітям.

Закликаємо всіх студентів, викладачів та співробітників Інституту прийти на навчання / роботу у вишиванці.