Високий професіоналізм та наукові здобутки завжди цінуються

Високий професіоналізм та наукова цінність творчих здобутків професора Ангельського О.В., проявляється  не лише значною цитованністю ним написаних наукових робіт та публікацією відповідних наукових статей в журналах з високим індексом цитуванння за базою SCOPUS, але й у впливі на світовий рівень наукових досягнень в оптиці та фотоніці, що ще раз оцінено Міжнародним товариством з оптики і фотоніки (SPIE), США у 2017 року.

За рецензування наукових статей в журналах Optical Engineering та Journal of Biomedical Optics Ангельський О.В.  був нагороджений сетрифіктами високої оцінки його роботи, як рецензента цих журналів, від Міжнародного товариства з оптики і фотоніки у 2017 році.