Вітаємо команду Чернівецького національного університету, що здобула перемогу на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з метрології та інформаційно-вимірювальної техніки

17-18 квітня на базі Луцького національного технічного університету відбулась підсумкова науково-практична конференція другого етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка”. Студент четвертого курсу кафедри Радіотехніки та інформаційної безпеки Мойсюк Олександр Васильович, представив наукову робота на тему «Система збору даних для радіофізичних експериментів», виконана під керівництвом доктора технічних наук, доцента кафедри Саміли Андрія Петровича. За результатами конкурсу Олександр здобув ІІ місце.