Вітаємо команду ЧНУ з 3-ім місцем на всеукраїнській студентській олімпіаді з радіотехніки (ВСОРТ-2016)!!!

Восьмий рік поспіль з 5 квітня по 8 квітня на базі Вінницького національного технічного університету відбувся фінальний етап Всеукраїнської студентської олімпіади з радіотехніки (ВСОРТ-2016) серед студентів вищих навчальних закладів України, де проходили інтелектуальні змагання майбутні фахівці радіотехніки. Метою олімпіади є підвищення якості підготовки фахівців з зазначеного напрямку та стимулювання обдарованої студентської молоді до подальшого саморозвитку.

Олімпіада проводилася у формі індивідуального змагання, шляхом розв’язку теоретичних завдань з п’яти фундаментальних дисциплін підготовки фахівців радіотехніки. Щорічно викладачі кафедри радіотехніки докладають значних зусиль для її організації та проведення, ще більш якісно та цікаво ніж попередні роки.

До оргкомітету надійшло 51 анкета учасників з 15 вищих навчальних закладів України, переможців університетських змагань. Серед них участь в олімпіаді прийняли студенти кафедри радіотехніки та інформаційної безпеки інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича: Крояло П.М., Ткачук С.В. та Клем О.В. на чолі з завідувачем відділення інфокомунікацій та інженерії проф. Політанським Л.Ф.. В результаті змагань команда Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича зайняла 3 місце у командному заліку. Колектив кафедри радіотехніки та інформаційної безпеки щиро вітає переможців.

Більш детально з інформацією можна ознайомитись на сайті ВСОРТ – http://vsort.org.ua.