Вітаємо переможця конкурсу «Рідна пісня 2017» – студента відділу комп’ютерних технологій Андрія Пайлика!

25-26 квітня у Чернівецькому обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини» відбувся обласний фестиваль-конкурс «Рідна пісня» серед загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних та вищих навчальних закладів І-ІV р.а.

За результатами конкурсу І місце здобув студент відділу комп’ютерних технологій інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук Андрій Пайлик, який є вихованцем вокальної студії «Роси» Центру культури і дозвілля ЧНУ (керівник Ірина Журавець).

Журі конкурсу відзначило високу сценічну культуру та майстерність конкурсантів від Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Вітаємо Андрія з перемогою і бажаємо нових творчих звершень!