Вітаємо переможця Міжнародного конкурсу вокального мистецтва «Мрії про зірки 2017» – студента відділу комп’ютерних технологій Андрія Пайлика!

28 квітня у Чернівецькому обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини» відбувся X Міжнародний конкурс вокального мистецтва «Мрії про зірки» («VISE PRINTRE STELE», «DREAMS ABOUT STARS»).

За результатами конкурсу І місце здобув студент відділу комп’ютерних технологій інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук Андрій Пайлик, який виконав у фіналі конкурсу пісню «Соколята».

Вітаємо Андрія Пайлика з перемогою, бажаємо і надалі гідно представляти Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича!