Вітаємо студентів - фізиків!

10 – 12 квітня 2017 року на базі інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Фізика” серед студентів класичних, педагогічних університетів та фізико-технічних інститутів.

Наш університет гідно представили студенти 4 курсу кафедри теоретичної фізики та комп’ютерного моделювання інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук Василь Гутів та Катерина Бобошко, які продемонстрували високий рівень фахової підготовки. За результатами олімпіади Василь Гутів нагороджений дипломом ІІІ ступеня.

Колектив інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук висловлює щиру подяку студентам за досягнення і бажає нових успіхів, та перемог!