Вітаємо з блискучою перемогою

Вітаємо з блискучою перемогою – дипломом першого ступеня на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт студентку V курсу КТФКМ Чубрей Марину

27-29 березня 2019 року в Сумському державному університеті були підведені підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в секції «Фізика і астрономія». За результатами конкурсу перемогу здобула Марина Чубрей ‑ студентка кафедри теоретичної фізики та комп’ютерного моделювання інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук ЧНУ. У конкурсі приймали участь 38 студентів з провідних університетів (в тому числі: Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, Київський політехнічний інститут ім. І.Сікорського, Львівський національний університет ім. Івана Франка, Харківський національний університет ім.В.Н.Каразіна, Харківський політехнічний інститут та інші)

Наукова робота Марини Чубрей «Вплив електричного і магнітного полів на спектральні властивості сферичної наноплівки з домішкою», яка виконана під керівництвом д.ф.м.н. професора Володимира Головацького, після рецензування була відібрана до участі у фінальному конкурсі. У фінальній частині конкурсу кожний учасник виступив з науковою доповіддю і відповів на запитання журі. Робота і доповідь Марини Чубрей члени комісії визнали блискучими і присудили їй диплом першого ступеня.

Вітаємо і бажаємо подальших успіхів!

Колектив КТФКМ