Вітаємо зі славним ювілеєм Андрія Савчука

Виповнилося 70 років від дня народження професора, завідувача кафедри фізики напівпровідників та наноструктур Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Андрія Йосиповича Савчука. Наукові інтереси А.Й.Савчука пов’язані з дослідженням оптичних і магнітооптичних властивостей об’ємних кристалів та наноструктур на основі напівмагнітних напівпровідників.Дослідження й розробки добре відомі у науковому світі. Він співпрацює з ученими не лише України, а й Італії, Великобританії, Росії. Неодноразово брав участь у роботі міжнародних наукових конференцій. У науковому активі професора біля 300 наукових праць, ряд навчальних посібників. Під його керівництвом захищено низку кандидатських дисертацій. Неодноразово нагороджувався грамотами університету. У 1995 році нагороджений грамотою МОН України, у 2005 році - знаком "Відмінник освіти України". Користується заслуженою повагою серед студентів та колег по роботі.

Щиро вітаємо шановного Андрія Йосиповича з нагоди ювілею, зичимо здоров’я на многії літа, щастя на життєвій стежині, тепла і затишку в родинному колі, оточення справжніх друзів, колег і однодумців, творчих досягнень на освітянській ниві на благо рідної України!