З 9 по 11 листопада 2017 року відбулася VI Міжнародна науково-практична конференція (І Міжнародний симпозіум) на тему: «Практичне застосування нелінійних динамічних систем в інфокомунікаціях».

З 9 по 11 листопада 2017 року відбулася VI Міжнародна науково-практична конференція (І Міжнародний симпозіум) на тему: «Практичне застосування нелінійних динамічних систем в інфокомунікаціях», організатором якої виступила кафедра радіотехніки та інформаційної безпеки. Даний науковий захід був присвячений актуальним теоретичним та практичним проблемам нелінійних динамічних систем в інформаційно-комунікаційних системах, що і викликало інтерес серед науковців України (Київ, Харків, Одеса, Вінниця, Хмельницький, Львів, Тернопіль) та зарубіжжя (Фінляндія, Румунія, Іспанія та Польща).