З Днем Народження

Вже стало доброю традицією святкувати День Народження кафедр оптики. У цьому році святкування відбувалося під гаслом: «Нам – 55, і ми не зупиняємося на досягнутому!».

Треба відмітити, що подібні заходи відбуваються у доволі дружній, теплій, родинній атмосфері.

Теплі слова та привітання на адресу кафедр оптики (кафедра кореляційної оптики та кафедра оптики та видавничо-поліграфічної справи) висловили гості: завідувач кафедри термоелектрики та медичної фізики Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, директор Інституту термоелектрики НАН та МОН України, доктор фізико-математичних наук, академік НАН України, професор Анатичук Лук’ян Іванович; доктор фізико-математичних наук, професор кафедри фізики твердого тіла Раранський Микола Дмитрович; завідувач кафедри електроніки і енергетики, доктор фізико-математичних наук, професор Мар'янчук Павло Дмитрович; декан факультету архітектури, будівництва та декоративно-прикладного мистецтва, доктор фізико-математичних наук, професор Фодчук Ігор Михайловичзавідувач кафедри фізики твердого тіла, доктор фізико-математичних наук, доцент Борча Мар'яна Драгошівна; заступник директора ІФТКН з навчально-організаційної та навчально-методичної роботи, кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри фізики твердого тіла Струк Ярослав Михайлович; завідувач кафедри програмного забезпечення комп`ютерних систем, професор Остапов Сергій Едуардовичзавідувач кафедри математичних проблем управління і кібернетики, професор Дрінь Ярослав Михайлович.

Організатори святкового заходу не тільки привітали усіх зі святом та сказали багато теплих слів в адрес викладачів та студентів, а й  провели невеличкий екскурс в історію досягнень кафедр оптики. Активну участь у підготовці та проведенні святкової програми також приймали студенти.

Свято пройшло чудово, та залишило багато теплих спогадів як студентам, так і викладачам!