Заключний етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Середня освіта (трудове навчання та технології)»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України 24-26 квітня 2018 року на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся заключний етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Середня освіта (трудове навчання та технології)». У змаганнях взяли участь команди з 37 закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича представляла команда кафедри професійної та технологічної освіти і загальної фізики Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук. До складу команди увійшли студентка 415 групи Никула Анна та студентка 515 групи Кривохижа Галина; керівник команди – кандидат педагогічних наук, асистент Томаш Василь Васильович. За результатами трьох етапів Олімпіади Галина Кривохижа посіла почесне ІV місце.

Вітаємо Галину з перемогою, бажаємо успіхів і подальших творчих здобутків!