Заключний етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Трудове навчання та технології»

Протягом 15 – 17 квітня 2019 року на базі Уманського державного педагогічного університету ім. П. Тичини відбувся заключний етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Трудове навчання та технології». Участь в Олімпіаді взяли 128 студентів з 22 провідних закладів вищої освіти  України. Олімпіада проводилась як особиста першість у вигляді системи масових очних змагань майбутніх педагогів.

Чернівецький національний університет представляла команда студентів 4 курсу кафедри професійної та технологічної освіти і загальної фізики у складі: Кав’юк Віта та Глушко Андрій.

У підсумку за результатами трьох етапів Олімпіади Кав’юк Віта посіла ІV місце, Глушко Андрій визнаний кращим у двох етапах – за високу якість підготовки конспекту проведеного уроку та цікаву розробку творчого проекту з впровадженням елементів робототехніки.  Команда в цілому та її керівник – канд. пед. н., асистент Томаш Василь Васильович нагороджені грамотами Огркомітету олімпіади.

Бажаємо успіхів і подальших творчих здобутків!