Зі славним 60-літтям вітаємо доктора фізико-математичних наук, професора ФОДЧУКА ІГОРА МИХАЙЛОВИЧА

Зі славним 60-літтям вітаємо Лауреата державної премії в галузі науки і техніки, заслуженого діяча науки і техніки України, доктора фізико-математичних наук, професора ФОДЧУКА ІГОРА МИХАЙЛОВИЧА,

Ігоре Михайловичу, Ви завжди дієте, рухаєтесь вперед, ініціюєте нові починання, і , відповідно маєте успіхи в житті, науці, кар’єрі. Ви людина, яка не просто передає теоретичні знання й практичний досвід, а й ділиться своєю енергією, натхненням та ентузіазмом. У Вас багато учнів, що досягли успіхів у своїй професійній і науковій діяльності.

Рік за роком Ви стаєте сильнішим, досвідченішим, мудрішим. Тож нехай життя частіше дивує Вас приємними несподіванками, радістю досягнень і перемог. Бажаємо Вам міцного здоров’я, добра, миру і нових вершин!

Колеги, друзі та учні
кафедри фізики твердого тіла.